Dziękujemy Ci Tato

Wczoraj był Dzień Ojca- milej dla mnie brzmi DZIEŃ TATY – TATUSIA, bo taki codzienny pisk na widok Ikrowego Taty słyszę. Myślę, że kiedy Młodsza Ikra dorośnie to ten zachwyt nad TATUSIEM stanie się podwójny. Już teraz na swój sposób cieszy się na Jego widok.

Ja dziś w imieniu moich dziewczynek chcę podziękować za wszystko co dla nich robi.

Dzięki Tatusiu, że byłeś przy naszych narodzinach, dzielnie pomagałeś mamie i cieszyłeś się na nasz widok, pierwsze spojrzenie na ten świat i na nasz pierwszy krzyk.

Dzięki Tatusiu za każdą przewiniętą pieluszkę, pierwsze kąpiele, kiedy to dzięki Tobie czułyśmy się bezpiecznie.

Dzięki Tatusiu za Twoją troskę i bliskość, kiedy byłyśmy malutkimi, bezbronnymi niemowlaczkami, dzięki temu wiemy, gdy będziemy starsze zawsze będziemy mogły na Ciebie liczyć. To Ty pewnie, jak nikt inny przeegzaminujesz naszych pierwszych adoratorów, a potem mężów.

Dzięki Tatusiu za wszystkie spędzone z nami chwile, wiemy, że często musimy dzielić Twój czas z Twoimi obowiązkami w pracy.Mimo, że to czas „wyrwany” z Twojego napiętego grafiku, to cieszymy się, że zamiast spędzać go przed telewizorem wolisz pobawić się z nami.

Dzięki Tatusiu za wspólne wygłupy i szaleństwa. Dzięki Tobie stajemy się odważne, nie boimy się wyzwań, stajemy się waleczne i żadne strachy nami nie straszne. Kiedy trzeba podrzucasz nas tak wysoko-aż do nieba, a kiedy trzeba przytulasz tak mocno, że brakuje tchu.

Dzięki Tatusiu za to, że od nas wymagasz, nie znosisz bylejakości, chcesz byśmy były mądre, pracowite, ale i piękne. Bo to Ty chwalisz nas za wszystkie sukienki, kokardki i pantofelki sprawiając, że w przyszłości będziemy znały wartość swojego piękna i mądrości.

Dziękujemy Ci, że jesteś naszym TATUSIEM, że możemy liczyć na Ciebie, kiedy Cię potrzebujemy. Dzięki temu wiemy, że nas kochasz, bo i my bardzo kochamy Ciebie!

tata i ja

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s