Nowa jakość życia

Dziś ten dzień, kiedy padam na twarz, ale jeszcze kilka słów muszę przerzucić tutaj, by oczyścić myśli.Mimo, że Starsza Ikra spała do 9, co zdarza się raz na kwartał, to Młodsza postanowiła umilić mi poranek piskami już o 6. i tak już do wieczora obie przez cały dzień dostarczały wrażeń, by Ikrowa Mama  nie zapomniała, że ma dzieciaki.

Rozlana zupa, kupa, nogi i ręce zapiaszczone i golenie nóg moją maszynką (Starsza Ikra) ze skutkiem kilku zacięć – taki bilans dnia.Były też chwile spokojniejsze, kiedy „zaliczyłyśmy” plac zabaw.Ba nawet dwa. Ale i tak moje zmęczenie bierze górę, bo jesteśmy w same trzy już od dłuższego czasu- Ikrowy Tata zawzięcie pracuje.

I mimo wszystkich niedopitych łyków zimnej kawy, przekleństw, które w skrajnych chwilach cisną się na usta teraz , kiedy śpią uśmiech sam pcha się na usta, a rozum podpowiada – to jest Twoja nowa jakość życia. Dzięki tym dwóm skarbom wcale się nie nudzę,a moje życie jest pełne różnorodnych emocji i barw. Duma przeplata się ze wstydem, a łzy ze śmiechem, Tak już dola matki, że za kilka lat jeszcze zatęskni za tym, co tak bardzo zmęczyło ją tego dnia.

DSCF1709

Reklamy

4 thoughts on “Nowa jakość życia

  1. Iwona Kocot pisze:

    Oj święte słowa!! Każda z nas ma chwile zwątpienia, ma już dosyć….. Ale żadna nie oddałaby swojego szkraba / szkrabów ❤ Bo to jest nasz sens życia 🙂

    Polubienie

  2. ewa k. pisze:

    posiadanie rodziny i bycie mamą to nie tylko słodkie idylliczne chwile niczym z obrazka, lecz raczej splątana w codzienności paleta wielu emocji, do których potrafisz się cudownie przyznać i fajnie o tym piszesz;]]]]

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s