to już miesiąc

Czas ucieka niezwykle szybko, nim się obejrzałam naszej Młodszej Ikrze minął pierwszy miesiąc. Miesiąc pełen zmian, ale i radości z tych zmian płynących.

Jesteś z nami zaledwie / aż miesiąc a ja czuję się, jakbyś była z nami córeczko zawsze.

Chyba każda mama to potwierdzi, mimo, że życie zostało przewrócone do góry nogami ta zmiana jest jedną z najlepszych w życiu.

Moje życie, pory chodzenia spać, dieta, nawet organizacja rzeczy w szafach – wszystko w ciągu tego miesiąca uległo drastycznym zmianom, to jednak nie chciałabym powrotu do tego co wcześniej. No może z wyjątkiem przesypiania nocy bez przerw, które obecnie stały się „normalnością” i codziennością.

Starsza Ikra też już zaakceptowała zmiany, wielkiej rewolucji w życiu nie odczuła, zyskała natomiast siostrę, której każdego dnia, tak bardziej chce okazać swoją troskę i miłość, że aż serce mi czasem staje, bo boję się że Młodsza Ikra nie zniesie tej formy pieszczot. Póki jako-tako udaje się okiełznać zapędy Starszej siostry.  Starsza Ikra chętnie pomaga przy pielęgnacji siostry, chętnie dzieli się też tym co ma (pewnie do czasu aż Młodsza Ikra zacznie wyrywać jej z rąk zabawki). Mimo, iż zdarzyły się momenty zazdrości i buntu udało się je przezwyciężyć.

Zgodnie z wszelką wiedzą zawartą w podręcznikach Młodsza Ikra wiele już potrafi.Rozwija się prawidłowo.

Fakt nasze życie mocno się zmieniło, obowiązki podwoiły się,troska o dzieci też powiększyła swój obszar w sercach Ikrowych  Rodziców, ale i podwoiło się to o czy wspomniałam, zaczynając pisać bloga, podwoiła się radość życia codziennego.

DSCF0306

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s