Nadprzyrodzone zdolności każdej mamy. Sprawdź czy je posiadasz.

Może nawet nie wiesz, że jesteś jak Superman i Janosik w jednej osobie. Jesteś super – bohaterką- sprawdź czy zgadzasz się z poniższymi punktami i posiadasz supermoce!

 1. TWÓJ DOTYK LECZY

Jak za dotknięciem magicznej różdżki Twój dotyk sprawi,że rzewny płacz dziecka zamieni się w najszczerszy uśmiech pod słońcem. Rozbite kolano, popsuta zabawka- wszystko co wywołuje płacz na twarzy Twojego dziecka jesteś w stanie jednym dotknięciem zamienić w gromki śmiech.

2. TWÓJ CAŁUS LECZY KAŻDĄ RANĘ

Dziecko uderzyło się o kant stołu- płacze, jak oszalałe, nie wiesz czy to tylko chwilowy szok czy też rozcięło głowę na dobre jedno jest pewne – Twój pocałunek zaleczy tą ranę i nawet szycie nie będzie straszne.

3. MASZ SŁUCH ABSOLUTNY

Zza zamkniętych drzwi usłyszysz, że dziecku śni się koszmar. Zainteresujesz się grobową ciszą czując jakieś kłopoty (niedozwolone zachowanie) w pokoju malucha. Nic nie umknie Twoim uszom. I oczom też.

4. JESTEŚ MISTRZEM KUCHNI

W lodówce światło, marchewka i puszka kukurydzy- Ty i tak poradzisz sobie doskonale przygotowując  dziecku najlepszy obiad tudzież kolację. Mama wie co dobre.

5. PERFEKCYJNA PANI DOMU TO TY.

Dzwonek do drzwi, za drzwiami teściowa, nielubiana sąsiadka etc. w 30 sekund dom lśni, a na stole pojawia się ciasto. Jak Ty to robisz?!

 

Trafiłam? Zgadzasz się ? Posiadasz te supermoce? A może są jakieś inne o których ja nie mam pojęcia? Piszcie w komentarzach

.12011513_1202780606415232_1900508252_o

Reklamy

2 thoughts on “Nadprzyrodzone zdolności każdej mamy. Sprawdź czy je posiadasz.

 1. Monika pisze:

  6. ŻYWISZ SIĘ MIŁOŚCIĄ
  Regularne posiłki są niezwykle ważne w diecie dziecka, za to Mama jeśli trzeba może nie jeść wcale… Rano trzeba malucha przewinąć, przebrać, znaleźć zajęcie, często jeszcze szybko nastawić pranie bo kosz na brudy się przewala, wypakować zmywarkę żeby mieć na czym zjeść śniadanie ale w międzyczasie maluch już się znudził i wzywa…
  Pobudka o 6:30 a śniadanie koło 10? Normalka 🙂
  Potem biegiem na spacer, przewijanie, biegiem zupka, herbatka itp.
  Obiad o 18?
  Po co Mamie jedzenie, Mama żyje miłością 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s